Harjoitusjaksolaiset

Jos haluat kokeilla edullisia rosenhoitoja opiskelijoiltamme, jotka suorittavat harjoittelujaksoaan, alla lista paikkakunnittain. Harjoittelujaksolaiset ovat viittä vaille valmiita Rosen-terapeutteja.

ESPOO
Hanna Clewer,  Pohjois-Espoo  p. 040 742 4881
hanna.clewer@gmail.com

Jaana Kelokorpi, Lintuvaara  p. 0400 278 076
jaana.kelokorpi@outlook.com

Katri Tuohi, Tontunmäki  p. 050 354 9988
katri.tuohi@kolumbus.fi

Tarja Waljakka, Tapiola  p. 040 535 0323
tarjawaljakka@gmail.com,  www.mielikehossa.fi

HELSINKI

Lassi Alhorinne,  Munkkiniemi  p. 040 4149 065
www.lassialhorinne.fi

Bergholm Stina, Vuosaari    p. 044 573 6790
s.bergholm@luukku.com

Ritva Eronen, Laajasalo  p. 044 236 8746

Marita Forsten,  Puotila/Itä-Helsinki  p. 040 593 1006
juliaanan.helmi@hotmail.com

Tarmo Halme,  Kruununhaka     p. 050 344 8081
tarmohalme@gmail.com

Hiiri Anna, Helsinki  p. 050 35 69 139
hiirenanna@gmail.com

Jonna Kauranen, Malminkartano  p. 045 1700 230
rosenliikunta@gmail.com

Minna Määttä,  p. 040 758 2813
minna.fysiofun@icloud.com

Irene Nurminen,  Lauttasaari  p. 0400 406 280
irkku.nurminen@gmail.com

Jaana Ristiluoma,  Kruununhaka ja Suomenlinna  p. 050 501 3344
jaanaristiluoma@gmail.com

Kati Saarinen,  Arabianranta p. 050 547 4811
katis.rosen@gmail.com

Hanna Vesalainen, Malmi  p. 044 240 2719
hanna.vesalainen@pause.fi
www.pause.fi

Sini Välipakka,  p. 040 841 28 53
sini.valipakka@gmail.com

HÄMEENLINNA
Satu Jurvanen,  p. 044 377 2035
satu.jurvanen@pp.inet.fi

JOENSUU
Niina Kaplas,  p. 040 7151 641
niina@lempeydesta.fi,  www.lempeydesta.fi

 JYVÄSKYLÄ
Sanna Koskimies p. 041 458 7618

Jussi Helaakoski  p. 050 379 4519
jussi@gaiawellbeing.net , www.gaiawellbeing.net/fi/rosen_fi

Annukka Ruusu,  p. 040 837 9872
annukka.ruusu@gmail.com

JÄMSÄ
Annukka Ruusu,  p. 040 837 9872
annukka.ruusu@gmail.com

JÄRVENPÄÄ
Pirjo Laitinen, Järvenpää, p. 040 567 5675

KOKKOLA
Tiina Mäntylä,  p. 050 346 9881
tiinamantyla7@gmail.com

KOTKA
Susanna Timperi, p. 040 5027 105
susanna.timperi@gmail.com

LEPPÄVIRTA / VARKAUS
Anu Laitinen,  p.  040 592 5100

MUHOS
Raili Söderström-Laakkonen, p. 0400 682 411

OULU
Bärbel Fink, p. 044 516 0254
barbel.fink@oulu.fi

Mervi Riipinen,  p. 0400 231 864
Vihreä Huone, Kirkkokatu 2  www.vihreahuone.fi / ajanvaraus
mervi.riipinen@gmail.com

SALO / SOMERO
Anu Nokka, p. 044 322 5894

TAMMISAARI
Christina Nyberg  puh: 040 502 6833
kisse.nyberg@gmail.com

Rabbe Thomasson,  Kustaa Vaasank. 14 p. 040 8500 734
rabbe.thomasson@gmail.com

TAMPERE
Satu Pispa, p.  050 377 9176 Hämeenkatu 25 B 4.krs
satu.pispa@gmail.com

Kati Savela,  p. 050 546 0907
kati.savela.tre@gmail.com

TURKU
Satu Haavisto, p. 040 735 6756

TUUSULA
Emmi Karenko, Vantaa, Tuusula  p. 050 353 0519

VANTAA

Elina Uusikartano, p. 050 410 8872
kartanonrouva@hotmail.com

VARKAUS
Anu Laitinen, p. 040 592 5100

YLITORNIO
Kaija Mella, p. 050 402 3200
kaijamella@gmail.com

YLÖJÄRVI
Satu Pispa, p.  050 377 9176  Luotaishoitola Hoivakäpälä Suojastentie 2 B
satu.pispa@gmail.com