Harjoitusjaksolaiset

Jos haluat kokeilla edullisia rosenhoitoja opiskelijoiltamme, jotka suorittavat harjoittelujaksoaan, alla lista paikkakunnittain. Harjoittelujaksolaiset ovat viittä vaille valmiita Rosen-terapeutteja.

ESPOO
Hanna Clewer,  Pohjois-Espoo  p. 040 742 4881
hanna.clewer@gmail.com

Jaana Kelokorpi, Lintuvaara  p. 0400 278 076
jaana.kelokorpi@outlook.com

Katri Tuohi, Tontunmäki  p. 050 354 9988
katri.tuohi@kolumbus.fi,  https://.www.hoitohuoneaina.fi/

HELSINKI
Lassi Alhorinne,  Munkkiniemi  p. 040 4149 065
www.lassialhorinne.fi

Bergholm Stina, Vuosaari    p. 044 573 6790
s.bergholm@luukku.com

Ritva Eronen, Laajasalo  p. 044 236 8746

Marita Forsten,  Puotila/Itä-Helsinki  p. 040 593 1006
juliaanan.helmi@hotmail.com

Tarmo Halme,  Kruununhaka     p. 050 344 8081
tarmohalme@gmail.com

Jonna Kauranen, Malminkartano  p. 045 1700 230
rosenliikunta@gmail.com

Minna Määttä,  p. 040 758 2813
minna.fysiofun@icloud.com,    https://rosen-minna.weebly.com/

Irene Nurminen,  Lauttasaari  p. 0400 406 280
irkku.nurminen@gmail.com

Kati Saarinen,  Arabianranta p. 050 547 4811
katis.rosen@gmail.com

Rabbe Thomasson, Lauttasaari, Otavantie 5 ,  p. 040 8500 734
Hoitola Pieni Huili
www.pienihuili.fi
rabbe.thomasson@gmail.com

Sini Välipakka,  p. 040 841 28 53
sini.valipakka@gmail.com

JOENSUU
Niina Kaplas,  p. 040 7151 641
niina@lempeydesta.fi,  www.lempeydesta.fi

 JYVÄSKYLÄ
Sanna Koskimies p. 041 458 7618  ROSEN-HUONE Väinönk. 28 A 5

Jussi Helaakoski  p. 050 379 4519
jussi@gaiawellbeing.net , www.gaiawellbeing.net/fi/rosen_fi

Annukka Ruusu,  p. 040 837 9872
annukka.ruusu@gmail.com

JÄMSÄ
Annukka Ruusu,  p. 040 837 9872
annukka.ruusu@gmail.com

JÄRVENPÄÄ
Pirjo Laitinen, Järvenpää, p. 040 567 5675

KOKKOLA
Tiina Mäntylä,  p. 050 346 9881
tiinamantyla7@gmail.com

KOTKA
Susanna Timperi, p. 040 5027 105
susanna.timperi@gmail.com

KUOPIO
Johanna Jauhiainen,  p. 050 5393 501
johannajauhi@gma.com

MUHOS
Raili Söderström-Laakkonen, p. 0400 682 411

MUURAME
Sanna Koskimies,  p. 041 458 7618

OULU
Mervi Riipinen,  p. 0400 231 864
Vihreä Huone, Kirkkokatu 2  www.vihreahuone.fi / ajanvaraus
mervi.riipinen@gmail.com

POLVIJÄRVI
Niina Kaplas,  p. 040 7151 641
niina@lempeydesta.fi,  www.lempeydesta.fi

TAMMISAARI
Christina Nyberg  puh: 040 502 6833
kisse.nyberg@gmail.com

TAMPERE
Satu Pispa, p.  050 377 9176
satu.pispa@gmail.com
www.pienilempeahoitohuone.fi

TURKU
Tarja Kurikka,  p, 044 211 5252
tarjakurikka@outlook.com

TUUSULA
Emmi Karenko, Vantaa, Tuusula  p. 050 353 0519

VANTAA
Tuula Määttä,  p,  050 494 4652
www.luminella.fi

Elina Uusikartano, p. 050 410 8872
kartanonrouva@hotmail.com

VARKAUS
Anu Laitinen, p. 040 592 5100

YLITORNIO
Kaija Mella, p. 050 402 3200
kaijamella@gmail.com

YLÖJÄRVI
Satu Pispa, p.  050 377 9176
satu.pispa@gmail.com
www.pienilempeahoitohuone.fi