Harjoitusjaksolaiset

Jos haluat kokeilla edullisia rosenhoitoja opiskelijoiltamme, jotka suorittavat harjoittelujaksoaan, alla lista paikkakunnittain. Harjoittelujaksolaiset ovat viittä vaille valmiita Rosen-terapeutteja.

ESPOO

Tarja Waljakka, Tapiola  p. 040 535 0323
tarjawaljakka@gmail.com

Kari Visunen, Leppävaara  p. 040 518 7174
Kari.Visunen@saunalahti.fi

HANKO

Satu Jurvanen  p. 044 377 2035
satu.jurvanen@pp1.inet.fi

HELSINKI

Jaana Ajamo, Kruununhaka  p. 045 125 5260
hellome.fi

Jenni Arbelius, Kamppi   p. 044 080 8800
jenni@jenniarbelius.fi,  www.jenniarbelius.fi

Ritva Eronen, Laajasalo  p. 044 236 8746

Marita Forsten,  Puotila/Itä-Helsinki  p. 040 593 1006
juliaanan.helmi@hotmail.com

Sanna Karvonen,   Ruoholahti   p. 045 350 4540
sanna.karvonen@outlook.com, www.sannakarvonen.com

Sirpa Laaksonen,  Kruununhaka  p. 040 528 5361
sirpalaaksonen7@gmail.com, www.rosensirpa.fi

Lotta Lehtikari, Herttoniemi p. 044 963 5150,
www.lottalehtikari.com

Tarja Lintula,  p. 044 972 9943
lintula.tarja@gmail.com

Minna Määttä,  p. 040 758 2813
minna.fysiofun@icloud.com

Irene Nurminen,  Lauttasaari  p. 045 605 6701
irkku.nurminen@gmail.com

Jaana Ristiluoma,  Kruununhaka ja Suomenlinna  p. 050 501 3344
jaanaristiluoma@gmail.com

Petra Wikström,   Katajanokka  p. 040 148 5853,
petra@hoitolaharmony.fi, www.hoitolaharmony.fi

Sini Välipakka ,   p. 040 841 28 53
sini.valipakka@gmail.com

HÄMEENLINNA

Satu Jurvanen,  p. 044 377 2035
satu.jurvanen@pp.inet.fi

 JYVÄSKYLÄ
Sanna Koskimies p. 041 458 7618

Jussi Helaakoski  p. 050 379 4519
jussi@gaiawellbeing.net , www.gaiawellbeing.net/fi/rosen_fi

JÄRVENPÄÄ

Pirjo Laitinen, Järvenpää, p. 040 9677 122

Tarja Lintula, Hyvänolonhoitola keiju Pöytäalhontie 76,  p. 044 972 9943
lintula.tarja@gmail.com

KELLOKOSKI

Tarja Lintula,  p. 044 972 9943
lintula.tarja@gmail.com

KERAVA
Sanna Karvonen,  p. 045 350 4540
sanna.karvonen@outlook.com, www.sannakarvonen.com

LEPPÄVIRTA / VARKAUS
Anu Laitinen,  p.  040 592 5100

MUHOS
Raili Söderström-Laakkonen, p. 0400 682 411

ORIMATTILA
Tarja Koistinen,  p. 050 531 2880
tarjan.ateljee@phnet.fi,  www.tarjanateljee.fi

OULU
Bärbel Fink, p. 044 516 0254
barbel.fink@oulu.fi

PORVOO
Anna Vuori, Hinthaara  p.  040 838 2933
anna.krogerus@gmail.com  kyselyt tekstiviestillä tai s-postiin, kiitos

SALO / SOMERO
Anu Nokka, p. 044 322 5894

TAMMISAARI

Rabbe Thomasson, Tornikatu 4 ,  p. 040 8500 734
rabbe.thomasson@gmail.com

TAMPERE
Jonimatti Joutsijärvi, p. 050 406 7526
jonimattijoutsijarvi@gmail.com, www.joutsijarvi.wordpress.com

TURKU

Satu Haavisto, p. 040 735 6756
Simo Annala, p. 040 876 43 46
Leena Snellman-Sariola   p. 0500 444 555

TUUSULA
Emmi Karenko, Vantaa, Tuusula  p. 050 353 0519
Leena Snellman-Sariola, Tuusula  p. 0500 444 555